{{ $item.name }}

İptal ve İade Koşulları

* Alıcı satın almış olduğu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa teslimini müteakip yedi (7) gün içerisinde, söz konusu ürünün iadesi için şirketimize faks, e-posta veya telefon aracılığı ile başvuruda bulunmak ve ürünün kullanılmamış olması şartı aranmak sureti ile ürünün iadesini talep edebilir.

* Buna ek olarak bahsi geçen ürünün iade bedeli; alıcı tarafından ne şekilde ödeme yapılmışsa, aynı türden tarafımızca takribi yedi (7) iş günü içerisinde alıcıya sunulacaktır

* Almış olduğunuz Epin tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından sadece aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. Almış olduğunuz Epin ile ilgili herhangi bir teknik aksaklık dışında kesinlikle iade kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

1-) İade istediğiniz ödeme tutarı kadar bakiyeniz olmalıdır parça iade yapılamamaktadır.
2-) Ödeme tarihinden itibaren 3 gün geçen ödemelerin iadesi yapılamamaktadır.
3-) ATM'den kartsız işlem olarak yatırılan ödemelerin iadesi yapılamamaktadır.
4-) Kredi kartı ve Banka kartı ile yapılan ödemelerin iadelerinin hesabınıza geri yansıması 3-14 iş günü sürebilmektedir.
5-) Banka havalesi ile yapılan ödemelerin hesabınıza geri yansıması 3-5 iş günü sürebilmektedir.
6-) Havale ve EFT ödemesine dair iade taleplerinde, iade işleminin devam edebilmesi için mail adresinize gelecek iade formunu doldurmanız gerekecektir.